PRAVIDLA SOUTĚŽE
INTRO O SOUTĚŽI VÝSLEDKY SOUTĚŽE VÝHRA V SOUTĚŽI O REGIONU

Více o soutěži:

Nakupte jakýkoliv výrobek značky MERIDA u partnerských prodejců Meridy a vyhrajte skvělý cyklopobyt pro dva na 5 dní/4 noci v regionu Dolní Rakousko !

Soutěžní akce probíhá:
1.4. - 15.6.2015
na území ČR.

Jak se zapojit do soutěže?

Podmínkou soutěže je nákup výrobku značky MERIDA v partnerských prodejnách Meridy, zodpovězení soutěžní tipovací otázky a následná registrace dle podmínek uvedených v pravidlech soutěže! Výhrávají 4 soutěžící jejichž odpověď na tipovací otázku bude správná nebo bude nejblíže správné odpovědi. V případě více shodných odpovědí, rozhoduje čas odeslání odpovědi a vyhrává odpověď, která byla zaregistrována dřív.

Do soutěže se můžete zaregistrovat i vícekrát, pokud opakovaně nakoupíte výrobky značky MERIDA. Pokladní doklad z nákupu si uschovejte pro případ výhry.

Přejeme Vám hodně štěstí při odpovědi na soutěžní tipovací otázku!

SOUTĚŽ UKONČENA!

Soutěž proběhla v období od 1.4. do 15.6. 2015 na území ČR. Slosování bylo provedeno dne 19. 6. 2015 dle pravidel soutěže. Podmínkou byl nákup jakéhokoliv výrobku značky MERIDA u partnerských prodejců MERIDY v ĆR, registrace do soutěže a zodpovězení soutěžní otázky.

(Správná odpověď: celkem 9800 km cyklotras a cyklostezek)

Vítězi jsou autoři 4 nejpřesnějších odpovědí.

Seznam výherců soutěže:

Cyklopobyt pro 2 osoby na 5 dní / 4 noci, kvalitní ubytování s polopenzí a možností volnočasových aktivit v regionu Dolní Rakousko, získávají:
  • P. Bennek, 46602 Jablonec n. Nisou – ČR
  • J. Kronawetter, 26751 Zdice – ČR
  • J. Ostřížková, 69173 Krumvíř – ČR
  • K. Opavova, 61400 Brno – ČR

Všem účastníkům soutěže děkujeme, výhercům srdečně blahopřejeme!

Správnost a platnost slosování potvrzují provozovatelé soutěže:
Niederösterreich-Werbung GmbH, Niederösterreich-Ring 2, Haus C, 3100 St. Pölten, Rakousko,
v kooperaci s team4tourism - partner der Prodinger GFB Tourismusmarketing, Franzensgasse 14/1, A-1050 Wien, Rakousko
a společností MERIDA CZECH s.r.o., Brněnská 1739, 664 51 Šlapanice., ČR

Výhry v soutěži:


4x cyklopobyt pro 2 osoby na 5 dní/4 noci, kvalitní ubytování s polopenzí, včetně volnočasových aktivit, to vše v regionu Dolní Rakousko!

Výhru lze čerpat v letní nebo podzimní sezoně 2015 (kromě rokouských svátků), dle volných kapacit partnerských ubytovacích zařízení. 

Více info o regionu ZDE >>>

TOP cyklotrasy Dolního Rakouska

Ráj pro cyklisty požitkáře.

Chcete cestovat a ne se honit za kilometry?
Užít si jízdu na kole a ne trápit vaše tělo? Pak jste v Dolním Rakousku na správném místě.
V historickém jádru Rakouska najdete skvostné kulturní dědictví a tak mnohotvárnou krajinu, jako nikde jinde ve střední Evropě, a to vše propojené hustou sítí cyklostezek. Výjimečný cyklistický zážitek nabízí sedm TOP cyklotras, které jsou se svým ukázkovým značením, hustou sítí železnic, s mnoha pohostinstvími a vinnými šenky a rovněž množstvím speciálních cykloservisů zárukou pro pohodový výlet nebo dovolenou na kole. Poznejte blíže vaši oblíbenou lokalitu v Dolním Rakousku ze sedla kola!

Informace a rezervace ZDE >>>

TOP cyklotrasy Dolního Rakouska:

Dunajská cyklostezka patří nejen k nejoblíbenějším, ale také k nejkrásnějším cyklistickým trasám Evropy. Není divu, když umožní poznat kvetoucí Wachau a zároveň znovu aktivovat unavené nohy v chladném Dunaji.

Cyklistika s požitkem: žádné jiné slovo nedokáže popsat weinviertelské cyklotrasy lépe. Početné vinné šenky, vinařství a sklepní uličky zvou k odpočinku a příjemnému posezení.

Rozmanité údolí Traisental lze skvěle poznat na kole s využitím autobusu nebo cyklovlaku. Od mírně zvlněných vinic jižně od Dunaje až po mostviertelské Alpy je tato oblast se svými stezkami a výletními cíly lákavým místem pro celou rodinu.

Více info o regionu ZDE >>>
Na stezkách kolem rašelinišť zahalených do jemného oparu, ohnivě červených makových polí a stále zelených lesů se v oblasti Waldviertel ponoříte do jiného světa – světa plného regionálních pochoutek, klidu a fascinujících zážitků, které nejlépe poznáte na dvou kolech.

Vídeňský alpský oblouk – ráj výhledů kolem hor Semmering, Rax a Schneeberg má pro sportovní cyklisty a příznivce horských kol připraveno několik pořádných vrcholů. Kdo má raději pohodlnější jízdu, přestoupí na horskou železnici Semmeringbahn a zdolá takto jednoduše 457 výškových metrů v okouzlující krajině světového kulturního dědictví.

Objednávka cyklomapy s TOP nabídkami zdarma: informace@noe.co.at